Aktualna Oferta

Szukasz własnych czterech kątów? Chcesz mieszkać komfortowo i nowocześnie, w przyjaznym otoczeniu i okolicy dobrze skomunikowanej z miastem? Zaufaj największemu polskiemu deweloperowi, który w Warszawie buduje już od 1994 roku! Deweloper J.W. Construction prowadzi inwestycje m.in. w Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdyni, Szczecinie oraz za granicą. Oferujemy nowe mieszkania w najlepszych lokalizacjach. Nasze osiedla powstają w dzielnicach o korzystnej infrastrukturze, w bliskiej odległości od szkół, przychodni, kompleksów handlowych. Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów są bezproblemowy dojazd do centrum lub bliskość terenów rekreacyjnych. U nas znajdziecie takie lokalizacje!
Organizując wyprzedaże ostatnich wolnych lokali i wspierając naszych Klientów w uzyskiwaniu dopłat rządowych udowadniamy, że nowe mieszkania mogą być tanie. Osobom zainteresowanym lokum gotowym do wprowadzenia się oferujemy opcję wykończenia pod klucz aż w trzech różnych standardach. Zapraszamy!

Warszawa
 
Warszawa
Ożarów Mazowiecki
 
 
Gdynia
 
 
 
Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
J.W. Construction Holding S.A oferuje nowe mieszkania w takich dzielnicach Warszawy jak Białołęka, Tarchomin, Ursynów, Wawer i Wola, oraz innych miastach Polski: Łodzi i Gdyni. Call Center: 22 777 90 00, Siedziba firmy: ul. Radzymińska 326, 05-091 Ząbki.
Call Center: 022 777 90 00, • Siedziba firmy: J.W. Construction Holding S.A., ul. Radzymińska 326, 05-091 Ząbki, Centrala Holdingu J.W. Construction – 022 771 77 77 Doradca kredytowy: 022 771 76 33
powered by Edito CMS