Promocja dla Kibiców pod hasłem:

„Odbierz swój rabat – 5.000 zł przy zakupie mieszkania w JWCH”

 

 

Kup bilet na mecz  KSP Polonia Warszawa S.A. rozgrywany w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej 6. Zadzwoń pod nr 7779000 i umów się z naszym przedstawicielem handlowym, który pomoże Ci wybrać wymarzone mieszkanie w inwestycjach JWCH. Z biletem otrzymasz gwarantowany rabat na zakup mieszkania w wysokości 5.000 zł.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Regulamin akcji „Promocja dla Kibiców” – zwanej dalej „Promocją”

 

1) Organizatorem promocji pod hasłem „Odbierz swój rabat – 5.000 zł przy zakupie mieszkania w JWCH” (zwanego dalej „Hasłem”) jest J.W. Construction Holding S.A. z siedzibą w Ząbkach, ul Radzymińska 326 (zwana dalej „Organizatorem”).

2) Promocja trwa od dnia 19.08.2010r. do dnia 30.06.2011r. z możliwością przedłużenia przez Organizatora.

3) Udział w promocji ma charakter dobrowolny. Promocja polega na możliwości zakupu lokalu mieszkalnego z rabatem w wysokości 5000 zł. po okazaniu biletu na mecz rozgrywany przez KSP Polonia Warszawa S.A. w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej 6. W promocji biorą udział włącznie bilety, na których nadrukowane zostało „Hasło”.

4) Promocja dotyczy wyłącznie lokali mieszkalnych i nie obejmuje zakupu miejsc postojowych w garażu podziemnym, zewnętrznych miejsc postojowych oraz pomieszczeń gospodarczych – komórek lokatorskich.

5) Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami „Organizatora”.

6) Przy zakupie jednego lokalu mieszkalnego można wykorzystać tylko jeden bilet uprawniający do uzyskania rabatu. Rabaty umieszczone na biletach nie łączą się.

7) Promocja dotyczy lokali mieszkalnych z aktualnej oferty „Organizatora”.

8) Cena lokalu mieszkalnego w promocji ma charakter ostateczny i nie może podlegać dalszym negocjacjom.

9) Warunkiem zakupu lokalu mieszkalnego z rabatem jest okazanie w Salonie Sprzedaży lub Biurze Handlowym biletu z nadrukowanym „hasłem”. W takim przypadku cena katalogowa lokalu mieszkalnego jest pomniejszana o przyznany rabat w wysokości 5000 zł.

10) Kuponu rabatowy nie podlega wymianie na inne korzyści, w tym na ekwiwalent pieniężny.

11) Wszelkie reklamacje dotyczące przebiegu promocji wraz z uzasadnieniem, mogą być składane przez uczestników promocji wyłącznie w formie pisemnej listem poleconym, za pisemnym potwierdzeniem odbioru na adres: Dział Marketingu J.W. Construction Holding S.A., ul. Radzymińska 326, 05-091 Ząbki.

12) Złożone reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 21 dni od daty otrzymania reklamacji. Zainteresowani zostaną powiadomieni o stanowisku Organizatora w formie pisemnej najpóźniej w ciągu 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

13) W zakresie Promocji obowiązuje wyłącznie niniejszy Regulamin oraz bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa. W kwestiach nieobjętych Regulaminem będą miały w szczególności zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie danych osobowych.

14) Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest w Siedzibie Organizatora, w Salonach Sprzedaży i Biurach Handlowych Spółki oraz na stronie internetowej: www.jwconstruction.com.pl.

15) Wiążącą moc mają wyłącznie postanowienia niniejszego regulaminu. Materiały reklamowe dotyczące promocji mają wyłącznie charakter informacyjny.

Rozliczenia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zamieszczamy adres mailowy, na który mogą Państwo wysłać wniosek o przygotowanie Rozliczenia do Kluczy oraz Rozliczenia do Aktu Notarialnego, po uprzednim uregulowaniu płatności stanowiących 100% wartości Przedwstępnych Umów Sprzedaży.

Po zaksięgowaniu wszelkich należności na koncie Spółki niezwłocznie przygotujemy dla Państwa niezbędnie dokumenty umożliwiające zarówno odbiór lokalu jak i podpisanie aktu notarialnego.
 
 
 
Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
J.W. Construction Holding S.A oferuje nowe mieszkania w takich dzielnicach Warszawy jak Białołęka, Tarchomin, Ursynów, Wawer i Wola, oraz innych miastach Polski: Łodzi i Gdyni. Call Center: 22 777 90 00, Siedziba firmy: ul. Radzymińska 326, 05-091 Ząbki.
Call Center: 022 777 90 00, • Siedziba firmy: J.W. Construction Holding S.A., ul. Radzymińska 326, 05-091 Ząbki, Centrala Holdingu J.W. Construction – 022 771 77 77 Doradca kredytowy: 022 771 76 33
powered by Edito CMS