"Osiedle Centrum"


Łódź, ul. Tymienieckiego 16c 

Osiedle zlokalizowane blisko ścisłego centrum Łodzi. 324 mieszkania o powierzchni od 30 do 100 m2 z balkonami, logiami i tarasami. Osiedle zostanie ogrodzone i będzie dozorowane. Planowane zakończenie budowy w IV kw. 2007r.

"Rezydencja na Skarpie"


Warszawa, ul. Bukowińska 

Inwestycja powstaje na warszawskim Mokotowie obok dwóch wcześniej realizowanych inwestycji Spółki - Mokotów Plaza I i II. Obejmuje łącznie 261 lokali o zróżnicowanej powierzchni i wysokim standardzie. Na najwyższej kondygnacji przewidziano reprezentacyjne penthous’y o pow. 360 m2, z ogrodami na dachu. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano duże okna, balkony i loggie, przy niektórych z kolei niewielkie ogródki. Dużym atutem jest bliskość stacji metra Wilanowska oraz sąsiedztwo wielu sklepów oraz placówek kulturalnych i usługowych. Rezydencja zostanie ogrodzona i poddana całodobowej ochronie. Planowane zakończenie budowy w IV kw. 2007r.

"Willa Konstancin"


Konstancin, ul. Bielawska

Osiedle powstaje w podwarszawskim Konstancinie. Znajdzie się w nim 178 mieszkań - część z nich to dwupoziomowe apartamenty oraz basen. Architektura dostosowana do wymogów chronionego krajobrazu uzdrowiska - budynki czterokondygnacyjne, z windami i garażami. Dobra komunikacja z centrum stolicy. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone. Planowane zakończenie budowy w I kw. 2008r."Osiedle Bursztynowe"


Warszawa, ul. Korkowa

Czterokondygnacyjne budynki tworzące niewielkie osiedle w otoczeniu domów jednorodzinnych. W projekcie tym przewidziano wybudowanie 322 mieszkań. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantują komunikacja autobusowa i kolejka podmiejska, nowooddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej oraz Most Siekierkowski. Całość terenu ogrodzona i strzeżona. Planowane zakończenie budowy w II kw. 2009r.

"Osiedle Lazurowa"


Warszawa, ul. Lazurowa

Osiedle znajduje się w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych, ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich, niedaleko planowanej stacji metra. Kompleks realizowany w czterech etapach, z 569 mieszkaniami o podwyższonym standardzie, na który składać się będą dwupiętrowe i trzypiętrowe budynki, z windami, we wszystkich mieszkaniach przewidziano balkony, loggie i przeszklone werandy. Pod każdym budynkiem garaż podziemny. Osiedle będzie ogrodzone i chronione. Planowane zakończenie budowy w kolejnych etapach: III-IV kw. 2008r.,  I-II kw. 2009."Osiedle Leśne"


Gdynia, ul. Parkowa
To druga z realizowanych inwestycji w Gdyni w otoczeniu lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle to 9 czterokondygnacyjnych budynków, z 202 lokalami. Mieszkania od 48 do 100 m2, pod każdym budynkiem garaż podziemny. Znakomita lokalizacja, stwarzająca doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Dogodny dojazd do centrum Gdyni, Sopotu i obwodnicy Trójmiasta. Osiedle ogrodzone i strzeżone. Planowane zakończenie budowy w poszczególnych etapach: III-IV kw. 2008r.

"Lewandów Park"


Warszawa, ul. Lewandów 

Osiedle zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Inwestycja realizowana w dwóch etapach, obejmuje 48 budynków 3 i 4 kondygnacyjnych (1 827 mieszkań), z garażami podziemnymi. Mieszkania od powierzchniach od 29 do 57 m2 z balkonami i loggiami. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość i łatwy dojazd do centrum miasta, przez trzy mosty - Grota Roweckiego, Gdańskiego oraz Śląsko-Dąbrowskiego. Osiedle będzie ogrodzone. Planowane zakończenie budowy w kolejnych etapach: I kw. 2009, II-III kw. 2009r.

"Rezydencja Quatro"


Warszawa, ul. Łukowska
Nowoczesny, ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalny na warszawskiej Pradze Południe. 243 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 99 m2 oraz wielopoziomowy garaż podziemny. Lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta. Na atrakcyjność inwestycji wpływa również zlokalizowane w pobliżu centrum handlowo- rozrywkowe Promenada oraz King Cross. Planowane zakończenie budowy w II kw. 2009r.

"Osada Wiślana"


Warszawa, ul. Marcina z Wrocimowic
Inwestycja powstaje na warszawskim Tarchominie (dzielnica Białołęka). Zespół trzykondygnacyjnych budynków z 400 mieszkaniami. W każdym budynku winda. Kameralny charakter osiedla podkreśla urokliwe, malownicze położenie, nieopodal Wisły i terenów rekreacyjnych. Osiedle ogrodzone i strzeżone. Planowane zakończenie budowy w etapach: IV kw. 2008r., II kw. 2009r., III kw. 2009r.

"Victoria Park"


Osiedle sześciu domów wielorodzinnych obejmującego ok. 1000 mieszkań w Kołomnie oddalonej 100 km od Moskwy. Projekt wyróżniający się atrakcyjną architekturą. Osiedle ogrodzone i strzeżone. W ofercie mieszkania o powierzchni od 30 do 100 m2. Zakończenie realizacji całego projektu planowane jest na 2012r.


"Osiedle Górczewska"


Warszawa, ul. Górczewska

Kompleks mieszkaniowo – usługowy z 1410 mieszkaniami 2 i 3 pokojowymi oraz garażami pod budynkiem. W części centralnej osiedla przewidziano teren rekreacyjny, w tym pasaż osiedlowy, położony na kondygnacji garażowej i przeznaczony wyłącznie dla ruchu pieszego. Budynki o zróżnicowanej wysokości idealnie wkomponowane w otoczenie istniejących już osiedli, nowoczesne zaplecze handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, najważniejsze urzędy oraz rozbudowany system komunikacyjny ze wszystkimi rejonami miasta to niezaprzeczalne walory tego osiedla. Obiekt będzie strzeżony. Planowany termin zakończenia budowy: III-IV kw. 2007.

"Sady Rembetowskie II"


Rembertów, w kwartale ul. Kramarska, Czwartaków, Paderewskiego
Kontynuacja inwestycji Sady Rembertowskie I. Osiedle trzech niskich budynków z przewagą mieszkań o pow. 50 m2, z przestronnymi loggiami i balkonami. W projekcie przewidziano 441 mieszkań. Całość inwestycji będzie ogrodzona i strzeżona. Planowany termin zakończenia budowy: II kw. 2007.
 
 
 
Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
J.W. Construction Holding S.A oferuje nowe mieszkania w takich dzielnicach Warszawy jak Białołęka, Tarchomin, Ursynów, Wawer i Wola, oraz innych miastach Polski: Łodzi i Gdyni. Call Center: 22 777 90 00, Siedziba firmy: ul. Radzymińska 326, 05-091 Ząbki.
Call Center: 022 777 90 00, • Siedziba firmy: J.W. Construction Holding S.A., ul. Radzymińska 326, 05-091 Ząbki, Centrala Holdingu J.W. Construction – 022 771 77 77 Doradca kredytowy: 022 771 76 33
powered by Edito CMS